Dom ProduktyCyfrowa maszyna rentgenowska

65kW DDR 1/2 FPD 800mA Montowany na podłodze aparat rentgenowski BTR-650B

65kW DDR 1/2 FPD 800mA Montowany na podłodze aparat rentgenowski BTR-650B

  • 65kW DDR 1/2 FPD 800mA Montowany na podłodze aparat rentgenowski BTR-650B
  • 65kW DDR 1/2 FPD 800mA Montowany na podłodze aparat rentgenowski BTR-650B
65kW DDR 1/2 FPD 800mA Montowany na podłodze aparat rentgenowski BTR-650B
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: BASDA
Orzecznictwo: ISO, FSC
Numer modelu: BTR-650B
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: KARTON DREWNIANY, międzynarodowy pakiet eksportowy
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union
Możliwość Supply: 300 maszyn rocznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Rodzaj: NRD fpd: 1 lub 2
Suwnica: Montaż na podłodze HDD: 1000 GB
Nagrywarka DVD: 4,5 GB Ethernet: 100BaseT / 1000BaseT
High Light:

800mA montowana na podłodze maszyna rentgenowska

,

65kW montowana na podłodze maszyna rentgenowska

,

urządzenie rentgenowskie całego ciała DDR

System BTR-650B DR 65kW DDR 1/2 FPD montowany na całej powierzchni do podłogi 800mA Silnik przewodowy / bezprzewodowy

ZA. Przegląd systemu

BTR-650B przyjmuje szeroką gamę automatycznej i inteligentnej ergonomicznej konstrukcji oraz najbardziej klasyczną dwukolumnową konstrukcję mechaniczną.
 
Oprócz zastosowania klinicznego, zaawansowana inteligentna technologia i skrupulatne szczegóły zostały włączone do projektu oddziału radiologa.
 
Maszyna wyposażona jest w potężny generator wysokiego napięcia o maksymalnej mocy wyjściowej 65kW.Urządzenie jest wyposażone w potężny generator wysokiego napięcia o maksymalnej mocy wyjściowej 65kW, stabilnym przebiegu, małej dawce podawanej pacjentowi, krótkim czasie ekspozycji i dużym poborze mocy.
 
Krótki, wysoka precyzja i powtarzalność.Ogólna konstrukcja lekkich i pięknych, mini-klawiszy konsoli łatwych do zidentyfikowania, zastosowanie prostych i łatwych w obsłudze, wszystkie funkcje operacyjne, wyświetlacz i sterowanie Wszystko zostały odpowiednio rozmieszczone dla łatwej obsługi i identyfikacji.
 
Dostępna jest kontrola komory jonizacyjnej do fotografowania z automatyczną ekspozycją w celu utrzymania stałej jasności obrazu.Kontrolowany przez wiele mikroprocesorów, znacznie poprawia powtarzalność ekspozycji i wydajność operacyjną oraz wydłuża żywotność lampy.
 
Generator wysokiego napięcia wykorzystuje procedurę autodiagnostyki wysokiego poziomu, ułatwiając konserwację sprzętu i skracając jej czas.
 
B. Inteligentna konstrukcja mechaniczna
Konstrukcja mechaniczna BTR-650B przyjmuje koncepcję w pełni inteligentnego projektu, który może odsłonić wszystkie części ludzkiego ciała, takie jak głowa, klatka piersiowa, brzuch, kończyny, kości i tkanki miękkie.
 
Cała gama maszyn ma projekt sterowania elektrycznego, który jest bardzo oszczędny i znacznie zmniejsza obciążenie pracą radiologa.
 
W przypadku pozycjonowania wskaźnika laserowego leżący pacjent musi tylko przesunąć rurkę, a FPD może automatycznie śledzić ruch rurki (niektóre modele).
 
Znacznie ułatwia szybkie pozycjonowanie, szczególnie u pacjentów z odcinkiem lędźwiowym.
 
Ramię wspornika lampy można obracać o 360 ° do fotografowania poza łóżkiem z ruchomym FPD.
 
Ruch czujnika elektrycznego ułatwia obsługę (niektóre modele).
 
 
Pełna konsola w pokoju
Wybór miejsca do wykonania fotografii
SID
Wysokość rury
Wysokość detektora
Kąt obrotu kolumny
Wartość mAs
Wartość mA
wartość kV
Wartość mAs
AEC (automatyczna kontrola ekspozycji)
Wartość gęstości
Wybór dużych i małych punktów ostrości
Ikona ekspozycji
Szczegółowe informacje o pojemności cieplnej
65kW DDR 1/2 FPD 800mA Montowany na podłodze aparat rentgenowski BTR-650B 0
 
 
 
 
Prosta konstrukcja konsoli naświetlającej
HV włączony
Gotowy na HV
HV wyłączone
Ekspozycja gotowa
Narażenie
65kW DDR 1/2 FPD 800mA Montowany na podłodze aparat rentgenowski BTR-650B 1
 
 
 
DO. Zaawansowany FPD
W pełni cyfrowy detektor to wysokowydajna, pełnopłytkowa konstrukcja, która pokonuje martwe strefy powierzchni i przesunięcia pikseli, które występują podczas łączenia paneli w celu utworzenia skrzyżowań linii.Brak zszywania, brak artefaktów, dobra stabilność, długa żywotność, dobra jednorodność obrazu, wysoka DQE, duża prędkość odświeżania.
 
Bardzo szybka akwizycja obrazu, od ekspozycji do podglądu w zaledwie kilka sekund, przedstawia najlepszy obraz za pierwszym razem i poprawia ogólną wydajność pracy.
  Konstrukcja pełnopłytowa Projekt płytki patchwork
Jakość obrazu
1. Wysoka wierność
2. Dobra jednorodność i stabilność obrazu
1. Z "martwą strefą" pochodzą z obliczeń interpolacyjnych
2. Słaba jednorodność obrazu, słaba stabilność
Szybkość obrazowania Szybki Powolny
Życie > 10 lat <10 lat

 

Zintegrowana konstrukcja bezprzewodowej płytki i baterii (niektóre modele), nie ma potrzeby wyjmowania baterii, co zmniejsza obciążenie techników.Cała deska jest lżejsza i ma mocniejszą konstrukcję, a konstrukcja zapobiegająca kolizjom i upadkom zmniejsza uszkodzenia.
 
RE. AEC
Komora jonizacyjna powietrza to detektor wykorzystujący efekt jonizacji promieniowania jonizującego do pomiaru promieniowania jonizującego w celu uzyskania automatycznej kontroli ekspozycji.Funkcja.Komora jonizacyjna jest podzielona na trzy korzystne obszary wielokrotnego wyboru w zależności od cech ludzkiego ciała.
 
Oprogramowanie ustawi różne korzystne kombinacje stref na panelu operacyjnym generatora wysokiego napięcia zgodnie z różnymi częściami folii, więc nie ma potrzeby wybierania ich ręcznie.
 
 
MI. Bogate, wstępnie ustawione parametry ekspozycji dla niskiej dawki
System zapewnia dużą liczbę wstępnie ustawionych parametrów ekspozycji, których można używać bezpośrednio bez dodatkowych ustawień, a każdą grupę parametrów ekspozycji można wybrać jako grube, średnie lub szczupłe niemowlę, radykalnie poprawiając wydajność przy jednoczesnym zmniejszeniu promieniowania pacjenta i łatwym uzyskaniu stosunek optymalnej dawki promieniowania do jakości obrazu.Dzięki prostemu w obsłudze kolimatorowi łatwo jest uzyskać wysokiej jakości naświetlenia.
Pokrętło
Pokrętło
Włączanie / wyłączanie światła
FOV
Rotacja kolimatora
Światło lasera
 
FA. Ergonomiczna konstrukcja oprogramowania
Niezależne konta technika: system może przypisać oddzielne konto każdemu technikowi operatora, z których każdy może przechowywać swoje unikalne nawyki użytkowania.Uwzględniając dane dotyczące ekspozycji, nawyki związane z wysyłaniem i drukowaniem itp., Technicy nie zakłócają się nawzajem.
 
Projekt graficzny APR, obiektywny i czytelny.
 
Oprogramowanie zawiera moduły do ​​zarządzania pacjentami, akwizycji obrazów, przetwarzania końcowego obrazu, drukowania klisz, zdalnego wsparcia itp., Które mogą być wykorzystywane do wielu celów i skutecznie obniżać koszty dla szpitala.
65kW DDR 1/2 FPD 800mA Montowany na podłodze aparat rentgenowski BTR-650B 2
Dane obrazu mogą być pobierane i wykorzystywane na tradycyjnych nośnikach, takich jak płyty CD, DVD, przenośne dyski twarde itp., Lub mogą być generowane w popularnych formatach komputerów PC, takich jak protokół DICOM obsługujący PACS lub RIS, ułatwiając wydajne zarządzanie danymi, drukowanie i inne funkcje ., archiwizacja itp.
 
 
SOL. Przemyślane szczegóły
System można skonfigurować z dwukierunkowym systemem domofonowym, który sprzyja komunikacji w czasie rzeczywistym między technikiem a pacjentami i umożliwia nagrywanie i odtwarzanie różnych dialektów, unikając powtarzającego się krzyku technika.
 
 
H. Kompleksowe oprogramowanie kliniczne
System jest wyposażony w bogactwo funkcji przetwarzania obrazu i oprogramowanie do zarządzania, w tym szereg zaawansowanych funkcji przetwarzania w celu optymalizacji przechwytywanych obrazów.funkcje obejmują następujące.
 
Zarządzanie pacjentami: obejmuje prostą, zaawansowaną lub niestandardową metodę zapytań o dane;Nagrywanie płyt CD ze standardowym obrazem Dicom do oglądania na dowolnej standardowej stacji roboczej;wyszukiwanie i zarządzanie historycznymi danymi obrazu;wykrywanie miejsca na dysku w celu automatycznego czyszczenia starych danych z badań;Dicom wysyłanie obrazów i bezproblemowe połączenie ze szpitalnym systemem PACS.
 
Parametry ekspozycji kontrolowane przez oprogramowanie.Ręczne / automatyczne / wstępnie ustawione szerokości okien, szerokości lokalne;obraz negatyw / pozytyw, odwracanie obrazu, obrót obrazu, powiększanie obrazu i roaming;dodawanie informacji o obrazie;linia obrazu, kąt, wielokąt i inne narzędzia pomiarowe;wyrównanie organizacyjne, wzmocnienie kontrastu obrazu, optymalizacja dawki pikseli;Wzmocnienie krawędzi: automatycznie rozpoznaje i analizuje obrazy w celu poprawy ostrości krawędzi obrazu;Przetwarzanie końcowe obrazu 1: 1 Podgląd: w trakcie Optymalizacja obrazu umożliwia lekarzom bardziej wizualną diagnozę.
 
Optymalizacja zakresu dynamicznego: obejmuje automatyczną kompresję krzywej dynamicznej oryginalnego obrazu;wzmocnienie obrazu o wysokiej częstotliwości;poprawić kontrast obrazu, poprawić rozdzielczość szczegółów, znacznie poprawić obraz beleczek kostnych i inne obrazy;tłumienie szumów: automatyczne filtrowanie sygnałów o częstotliwości krzyżowej, znacznie redukuje zakłócenia obrazu i poprawia stosunek sygnału do szumu obrazu.
65kW DDR 1/2 FPD 800mA Montowany na podłodze aparat rentgenowski BTR-650B 3
Drukowanie na kliszy: obejmuje właściwości folii, układ obrazu, ustawienia metody drukowania;Informacje o pacjencie i dostosowywanie lokalizacji wyświetlania;wsparcie dla zarządzania kolejkami;obsługa ustawień priorytetów drukowania.
 
JA. Unikalne techniki optymalizacji post-processingu
Unikalna technika optymalizacji post-processingu wypełnia przestrzennie oryginalny obraz przechwycony przez detektor, poprawienie integralności danych sprawia, że ​​krawędzie tkanek są ostrzejsze, hierarchia tkanek jest lepsza, struktura jest wyraźniejsza, a jednorodność obrazu jest bardziej spójna.
 
Biorąc jako przykład region złożonych struktur kostnych, wyniki przed optymalizacją (po lewej) i po optymalizacji (po prawej) przedstawiono poniżej.
 
JOT. Technologia automatycznego usuwania rozpoznawania tła
Oprogramowanie automatycznie identyfikuje i usuwa artefakty i siatki poza anatomicznymi strukturami różnych części ludzkiego ciała, maksymalizując efektywny kontrast i rozdzielczość tkanek.Jakość zdjęć przedstawiono poniżej.
 
K. Zoptymalizowana funkcja pełnego szycia kręgosłupa
Opracowany przez siebie algorytm i technologia, mogą z łatwością zakończyć bezproblemowe obrazowanie całego kręgosłupa, przezwyciężając niespójny szary i ciemny kontrast tradycyjnego obrazu ściegu.Jakość obrazu przedstawiono poniżej.
 
65kW DDR 1/2 FPD 800mA Montowany na podłodze aparat rentgenowski BTR-650B 4
 
 
Kontrola jakości
  • 2009-06 Certyfikat ISO9001 i ISO13485
  • 2010-03 Certyfikat MRI CE
  • 2014-07 kwalifikacja TUV
  • Kwalifikacja ZZ 2017-08
 
Dystrybucja pracowników
 
  • Umiejętny, oddany i doświadczony zespół R&D.30% + zespół R & D.
  • Uczestniczył w pierwszej generacji niezależnych praw własności intelektualnej w Chinach w zakresie elektromagnetycznego rezonansu magnetycznego
  • 6% ~ 10% przychodów ze sprzedaży jest reinwestowane w badania i rozwój
  •  
 
 

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Basda Medical Apparatus Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Peng

Tel: +86-18124770842

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

KONTAKT

Adres: Piętro 19, blok 1A, budynek Basda, nr 28 Nantong Road, dystrykt Longgang, Shenzhen, prowincja Guangdong, ChRL

Adres fabryczne:Blok 1B, budynek Basda, nr 28 Nantong Road, dystrykt Longgang, Shenzhen, prowincja Guangdong, ChRL